Total TGGLI2003 Glue Gun 20V Without Battery
New -22%
✅ Voltage: 20V
✅ Gluing capacity: 17–20 g/min
✅ Glue stick diameter: 11.2 mm
✅ Heat-up time: 120 s
Includes
✅ 3 pcs 150 mm glue sticks